Rihanna zemërohet me gënjeshtrat e basketbollistit

14:24 | 17 Gusht 2015

Rihanna këto kohë ka dalur edhe me basketbollistin Matt Barnes. Ky i fundit me të shpejtë ka filluar të shprendaj fjalë rreth një lidhje të mundshme dhe kjo nuk i ka pëlqyer fare këngëtares së famshme.

Ajo, ka thënë se mes tyre nuk ka asgjë dhe se takimi ka qenë shumë spontan dhe pa detaje intime brenda.

Këngëtarja e ka mohuar se mund të ketë të ardhme me basketbollistin, i cili këto ditë ka hamendësuar edhe rreth një të ardhme me yllin nga Barbados.

“Do ta shohim se ku na qon kjo mardnënie. Ne e kemi kaluar fazën e njohjes dhe tani po e kalojmë fazën e shtrydhjes’’, ka thënë në një deklaratë publike basketbollisti.

E, këto fjalë e kanë nervozuar Rihannen, pasi ajo ka reaguar duke thënë se këtu nuk ka asgjë të vërtet dhe se këto janë thjesht pretendime./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara