Rihanna promovon linjën e të brendshmeve me një fotosesion joshës

09:47 | 2 Qershor 2020

Rihanna e ka kombinuar karrierën e suksesshme muzikore me ndërtimin e një kompanie mode.

32-vjeçarja i ka ngritur temperaturat ndërkohë që e ka promovuar koleksionin e ri të të brendshmeve ‘Savage x Fenty’, shkruan portali arbresh.info

Krijuesja e hitit “We Found Love” 32 vjeçare, e vuri në shfaqje fizikun e saj të lakmueshëm ndërsa ajo bëri një fotosesion të mrekullueshëm.

Rihanna u paraqit tejet seksi ndërsa ajo pozoj në veshje intime të gjelbërta të limonit, me një zbukurim dantelle.

Sipërmarrësja e famshme duke fantastike në pozat e shpërndarë në rrjetet sociale duke vënë në pah linjat e saj trupore.

Fotografitë kanë arritur menjëherë në faqet rozë dhe janë shpërndarë në masë të madhe në rrjetet sociale duke marrë miliona pëlqime nga fansat. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara