Rihanna dhe Jay-Z drejt një bashkëpunimi të ri

10:47 | 9 Shkurt 2019

Rihanna e Jay-Z janë parë në shoqërinë e njëri-tjetrit dhe media aludon se dreka e punës mund të çojë drejt një tjetër bashkëpunimi mes tyre, pas kaq shumë kohësh.

Thuhet se dy artistët kanë biseduar për muzikën dhe se çfarë mund të realizojnë së bashku. Nëse këto zëra konfirmohen, atëherë së shpejti mund të dëgjohet një bashkëpunim i ri i tyre.

Rihanna e Jay-Z kanë bashkuar forcat më parë për këngët e suksesshme “Umbrella”, “Run This Town” dhe “Talk That Talk”.

Këngëtarja nga Barbadosi po punon prej kohësh për albumin e ri, që pritet të dalë po këtë vit.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara