Richel Hilbert duket si një engjëll në plazhe

16:57 | 17 Mars 2015

Richel Hilbert ka menduar për pak relaks

Modelja e re simpatike,pas angazhimeve të shumëta në pacarela, e poashtu pas mbrëmjes së shtune ku bashkë me Gigi Hadid udhëhoqi festën e Victoria s Secert,ka vendosur të relaksohet në plazhet e Miamit ku duket shumë sensitive dhe në formë perfekte trupore.

26A6F58900000578-2997868-image-m-199_1426544252287 26B4F86B00000578-2997868-image-m-182_1426543916553 26B4F36900000578-2997868-image-m-170_1426543135892 26B5328700000578-2997868-image-m-198_1426544240044 26B5358800000578-2997868-image-m-197_1426544228276-634x424

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara