Rezarta Shkurta nis plazhin, Ermali në burg (Foto)

15:20 | 22 Qershor 2015

Edhe pse bashkëshorti i saj ndodhet në qeli prej disa muajsh, këngëtarja Rezarta Shkurta ka vendosur të marri rreze duke lënë mënjanë mërzitjen dhe stresin që i shkaktoi prangosja e Ermal Hoxhës.

Ajo së bashku me mikeshën e saj ka menduar të pushojnë dhe madje Rezarta duket e qeshur dhe shumë e qetë duke na treguar se tashmë burri i saj është në burg por jeta vazhdon gjithsesi.

rezarta-shkurta

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara