Rezarta Shkurta i vë flakën Instagramit! Pozon e zhveshur nga shtrati

14:47 | 27 Janar 2020

Këngëtarja Rezarta Shkurta ndodhet në Stamboll dhe duket se po i shijon më së miri pushimet e saj. Përmes një postimi në rrjete sociale, Rezarta ka zgjedhur të rrëmbejë gjithë vëmendjen e ndjekësve.

Gjysmë e shtrirë në krevat, zhveshur dhe me çarçafët e bardhë ndër duar, këngëtarja ka ndarë pozën provokuese, ndërsa përshëndet fansat e saj: “Mirmëngjes botë”.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara