Reagimi i Loredanës kur pyetet nëse e ka prishur imazhin e kosovarëve me këtë gjest

15:23 | 10 Maj 2019

Loredana Zefi bashkë me bashkëshortin e saj Mozzik ka mbajtur konferencë para mediave bashkë me dy avokatët e saj, Tomë Gashin dhe Artan Sadikun, raporton portali arbresh.info.

Ndër pyetje të tjera reperja nga Zvicra është pyetur nëse ka prishur imazhin e kosovarëve me këtë rastin e fundit?

“A ke mendu se imazhi im është prishur nga gjithë këto në media. Unë jam shqiptare, por kam kënduar në gjuhën shqipe, dhe kam pasur sukses”, tha Loredana.

“Por, ti a je me mu a me ata”, vazhdoi më tej Loredana, e cila u ngrit në këmbë t’i fliste në gjuhën gjermane. /arbresh.info/

https://www.facebook.com/arbresh.info/videos/1087368804807455/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara