Rashel Kolaneci arriti që edhe njëherë të rrëmbejë vëmendjen e të gjithëve

15:30 | 15 Maj 2019

Rashel Kolaneci  vazhdon të jetë shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave shpesh ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj.
Së fundmi, ajo ka postuar një video tejet provokative ./arbresh.info/

View this post on Instagram

Go loko 🍓

A post shared by Raimus ™🌬 Goddess🌊 (@rashelkolaneci) on

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara