Pyetjet e gazetarëve e nervozojnë Loredanën

15:12 | 10 Maj 2019

Pyetjet e gazetarëve në konferencën për media siç duket nuk iu kanë pëlqyer Loredana Zefit, burrit të saj, Mozzik si dhe avokatët e saj mbrojtës.

Pyetja e një gazetari se a ka mashtruar edhe një vajzë tjetër përveç çiftit zviceran e ka nervozuar tej mase reperen Loredana Zefi, raporton portali arbresh.info.

Loredana në pyetjen se a i ka vjedhur para edhe një vajzës tjetër ajo iu është përgjigjur si një rebele.

“Ku ka qenë ajo vajza ma herët?”, tha Lori, derisa pas saj ka folur edhe reperi Mozzik.

“Sot jemi për një temë krejt tjetër mu nuk më paska ra në sy kjo”, tha Mozzik, derisa Loredana përsëriti edhe njëherë.

“Ku ka qenë ajo vajza më herët”, shtoi ajo. /arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara