Publikohet ‘Qikat’ nga Rina e Adelina Ismajli

18:46 | 20 Qershor 2019

Është publikuar bashkëpunimi më i ri në estradën kosovare.

Bëhet fjalë për Rina Balajn dhe Adelina Ismajli me këngën ‘Qikat’, shkruan portali arbresh.info.

Teksti është shkruar nga vetë reperja Rina, kurse kënga është prodhim i ZzapnChriss.

Ky është bashkëpunimi i parë i reperes me divën e muzikë shqiptare, Adelinën./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara