Publikohet premiera e “Vi vet” nga Fero

21:31 | 15 Korrik 2018

Reperi Fero e ka lansuar projektin e tij më të ri muzikor.

 

Vi vet’ titullohet kënga e cila vjen e realizuar edhe me videoklip shumë profesional, transmeton portali Arbresh.info.

Ajo çfarë vihet re është edhe teksti i këngës në të cilin janë përdorur fjalë banale pa cenzurë, e komentet ishin nga më të ndryshmet.

Kujtojmë se Fero erdhi fuqishëm në tregun muzikor shqiptarë dhe po arrin shumë suksese./Arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara