Publikohet kënga e shumë pritur e Nora dhe Era Istrefit

15:20 | 12 Prill 2019

Projekti “Nuk e di” i shumë pritur nga motrat Era dhe Nora Istrei tashmë ka dalë në internet.

Kjo këngë është punuar nga Clayde kurse videoklipi nga Entermedia, e pikërisht video lansohet shumë shpejt, shkruan portali arbresh.info

Mirëpo, duket se paraprakisht kënga ka dalë dhe adhuruesit e tyre e kanë pritur mirë këtë këngë.

Ndryshe, kjo këngë është punuar nga Clayde kurse videoklipi nga Entermedia, video kjo që do të publikohet me 19 prill. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara