Publikohen pamjet e para të “Child’s play”

08:25 | 11 Shkurt 2019

“Child’s Play” do të jetë filmi i ardhshëm i frymëzuar nga klasiku i horrorit Kukullës Vrasëse dhe online është shpërndarë traileri i parë i këtij projekti, që e ka premierën më 21 qershor.

Protagonistja e këtij horrori është një mama, e cila i dhuron djalit të saj një kukull për ditëlindje, pa qenë në dijeni të natyrës së saj të ligë.

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara