Publikohen fotot e dasmës sekrete të çiftit të famshëm

12:02 | 30 Qershor 2019

Siç ishte parashikuar, pas dasmës civile në Las Vegas në maj të këtij viti, për shkak se në Francë një martesë simbolike ose fetare nuk përbën martesë ligjore, Joe Jonas dhe ylli i “Game of Thrones”, Sophie Turner, u martuan sërish në një tjetër ceremoni. Në Avingon, Provence, Francë, u mbajt ceremonia e pritjes së të ftuarve, ku ranë në sy kombinimet matchy-matchy. Sophie dhe Joe u shfaqën të veshur me të kuqe,

Danielle dhe Kevin Jonas me të bardha

dhe kështu edhe modelja Ashley Graham me bashkëshortin.

Pak orë më parë, u publikuan edhe fotot nga ceremonia e sotme:

– Joe që pret nusen i shoqëruar nga një katërputrosh Husky

– Ja edhe vëllezërit Jonas

– Priyanka e veshur me një sari rozë nga dizajneri indian Sabyasachi Mukherji

– Joe po bën pak fresk

– Të gjithë çunat bashkë

– Famija

– Çifti

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara