Publikohen disa sekuenca nga dueti mes Eni Koçit dhe Elinel

13:41 | 15 Maj 2019

Eni Koçi përmes një postimi në Instagram ka bërë të ditura disa detaje nga kënga e re.

 

Ky projekt titullohet “Larg”, ndërsa Eni e sjell në duet me Elinelin, këngë kjo që do të publikohet nesër (e enjte).

“Edhe 1 ditë “Larg” ft Elinel”, ka shkruar këngëtarja mbi videon, në të cilën zbulon disa sekuenca nga klipi i kësaj kënge./arbresh.info/

View this post on Instagram

1 day left😍 "Larg" ft @officialelinel

A post shared by Eni Koci (@enikociiii) on

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara