Princi Harry ia tregon unazën studentes që e quajti “Të pashëm” në Tokio

10:41 | 5 Nëntor 2019

Princi Harry aktualisht është duke bërë një vizitë përreth në Japoni pa bashkëshorten e tij, Meghan Markle dhe djalin Archie.

Orari i zënë i Dukës e ka parë atë të shikojë Anglinë që të humbasë një ndeshje rugby, të takohej me shumë njerëz dhe të quhej “i pashëm” nga një studente në Tokio

Në një video super të lezetshme të ndarë në Twitter-in e familjes mbretërore, Harry mund të shihet duke pozuar për foto me një grup nxënësish shkolle.


Ndërsa disa prej fëmijëve mbanin flamuj britanikë, për nder të vizitës së Harry-t, të tjerët u rregulluan qartë për faktin se një princ i jetës reale ishte në praninë e tyre.

Një vajzë nga grupi studentëve i bëri një kompliment flirtues Harry-t. E quajti “të pashëm”. Përgjigjia e tij? Thjesht i tregoi unazën dhe i rikujtoi se është i zënë.

Princi u fotografua gjithashtu në Stadiumin Ndërkombëtar në Yokohama, Japoni të shtunën, ku ai shikoi Anglinë të luante rugby kundër Afrikës së Jugut.

Megjithë skuadrën e tij duke u mundur, Harry u duk i lumtur, dhe u pa i ulur me Princin e Kurorës Akishino, Fumihito dhe gruan e tij, Kiko.

Ai gjithashtu u takua me Albert II, Princin e Monakos dhe përshëndeti lojtarët prapa skenave. /Telegrafi/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara