Princ Harry: Do të kemi vetëm 2 fëmijë, respektojmë ambientin

10:28 | 1 Gusht 2019

Princi i Britanisë, Harry në një intervistë që do të publikohet në shtator në versionin britanik të “Vogue” ka folur edhe për mundësinë për të pasur fëmijë të tjerë me Meghan Markle.

Sipas princit Harry, ai dhe bashkëshortja e tij Meghan Markle do të kenë vetëm dy fëmijë dhe ky plan është thjesht për motive ekologjike.

“Mendoj që falë personave që kam takuar dhe vendeve që kam pasur fatin të vizitoj, më kanë bërë ta doja gjithmonë natyrën dhe përpiqesha ta mbroja atë edhe përpara se të bëhesha me fëmijë”, deklaroi Harry, transmeton gazeta express.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara