Prezantuesja e njohur, shtatzënë për herë të parë

17:15 | 29 Qershor 2018

Ish-autorja dhe prezantuesja e emisionit “Ekonomia me Erëzën”, Erëza Vela, do të bëhet së shpejti nënë për herë të parë.

Lajmin për këtë gjë e ka bërë të ditur vet ajo përmes një fotografie të publikuar në rrjetin social Facebook, shkruan portali arbresh.info.

Guess who’s expecting a baby girl ??? ?

3 muajt e fundit kane qene koxha te veshtire: me i perfundu provimet e temen e diplomes tu u mundu me e menaxhu ndjenjen e te villmes, untit dhe lodhjes se jashtezakonshme – krejt keto ne te njejten kohe dhe duke qene vet ne Londer. Mos te flasim qe pjesen me te madhe te kohes kam qene e obligume me e kalu ne WC (mothers will understand!) •

Sidoqofte, me ndihmen e Zotit, krejt ketyne po ju vjen fundi dhe po lutem qe mua dhe Drinin, te dashurin tim, tash e tutje na presin momente gezimi, rahatie e mbi te gjitha na bekon Zoti me nje bebushe te shendetshme e te mbare. •

Drini eshte kosovar qe jeton ne Prishtine, ama me nenshtetesi amerikane, kshtuqe pe dini tash pse jam me to edhe pse kam bo kunore ? mos u leqni, se bllok i’a kam bo per mos me e pa kete post ?? •

Perndryshe, se shpejti vi ne Kosove edhe sendi i pare qe kam me bo osht me honger kollpite me spanaq edhe speca djegs me huder. Flm ne mirekuptim. •

Lots of love ?

Guess who’s expecting a baby girl ??? ? • • 3 muajt e fundit kane qene koxha te veshtire: me i perfundu provimet e temen e diplomes tu u mundu me e menaxhu ndjenjen e te villmes, untit dhe lodhjes se jashtezakonshme – krejt keto ne te njejten kohe dhe duke qene vet ne Londer. Mos te flasim qe pjesen me te madhe te kohes kam qene e obligume me e kalu ne WC (mothers will understand!) • Sidoqofte, me ndihmen e Zotit, krejt ketyne po ju vjen fundi dhe po lutem qe mua dhe Drinin, te dashurin tim, tash e tutje na presin momente gezimi, rahatie e mbi te gjitha na bekon Zoti me nje bebushe te shendetshme e te mbare. • Drini eshte kosovar qe jeton ne Prishtine, ama me nenshtetesi amerikane, kshtuqe pe dini tash pse jam me to edhe pse kam bo kunore ? mos u leqni, se bllok i’a kam bo per mos me e pa kete post ?? • Perndryshe, se shpejti vi ne Kosove edhe sendi i pare qe kam me bo osht me honger kollpite me spanaq edhe speca djegs me huder. Flm ne mirekuptim. • Lots of love ?

A post shared by Erëza Vela (@erezavela) on

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara