Prestigjozja britanike shkruan për festivalin “Sunny Hill”

18:40 | 8 Gusht 2019

“Sunny Hill Festival” u mbaj në Prishtinë më 2, 3 dhe 4 gusht, ndërsa performuan emra të njohur të industrisë së muzikës.

Ky festival arriti edhe në titujt e mediumit të njohur britanik “The Telegraph”, ku përzgjodhi fotografië e Miley Cyrus gjatë performancës në Kosovë.

“The Telegraph” përzgjodhi fotot e ditës nga çdo vend i botës, e njëra prej tyre iu kushtua festivalit “Sunny Hill”.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara