Plot stil dhe elegancë, shkëlqen Ariana Fejzullahu

13:14 | 7 Nëntor 2019

Gruaja e këngëtarit të njohur Ermal Fejzullahu, Ariana është mjaft aktive nëpër rrjetet sociale, shkruan Indeksonline.

Ajo madje ndiqet nga mijëra fansa në llogarinë e saj në Instagram.

Kjo për shkak të bukurisë dhe paraqitjeve që bën, e që janë gjithnjë në nivel të lartë.

Në fotografinë e fundit ajo shkëlqen me dukjen, ku shfaqet mjaft elegante dhe me plot stil e shije në veshjen që ka zgjedhur.

Kujtojmë që para pak kohe Ariana dhe Ermali u bënë prindër për herë të katërt.

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara