Plasë humori në rrjetet sociale për emrin e djalit të Kim dhe Kanye (Foto)

11:40 | 8 Dhjetor 2015

“Ai është një bekim!” Kim Kardashian dhe Kanye West shpallin nofkën e pazakonshme të djalit të tyre.
Kim Kardashian dhe Kanye West njoftuan se janë duke e quajtur foshnjën e tyre të re Saint West, një emër që bëri shumë të pyesin pse transmeton Indeksonline.Tani kuptimi pas pseudonimin më të pazakontë është zbuluar.
Emri Saint, është zgjedhur pikërisht sepse çifti Kim dhe Kanye mendojnë se ky fëmijë është ‘një bekim ne jetën e tyre’ pasi që Kim kishte një lindje shumë të vështir, thotë një burim nga E News.

kimi_1449566348-8138057 kimi2_1449566353-4869580 kimi3_1449566359-2116953

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara