Perrie Edwards me pushime në Greqi

19:48 | 5 Gusht 2018

Perrie Edwards shkëlqen në kostum banjoje së bashku me Alex Oxlade Chamberlain

Bukuroshja e Little Mix, Perrie Edwards është shfaqur me shumë pak rroba nga nxehtësia evropiane shkruan Dailystar përcjell arbresh.info

Veshur me bikini ngjyrë portokalli, ylli i X Factor duket më e nxehtë se kurrë duke shijuar ditët e nxehta në Mykonos të Greqisë, duke i lënë shumë pak vend imagjinatës.

Këngëtarja e muzikës pop mburret me linjat e saj trupore. Perrie e kompletoi dukjen e saj me një palë syze të mëdha dhe me flokët e kapura lart.

Ndërkohë, i dashuri i saj futbollist Alex Oxlade – Chamberlain është parë duke realizuar një fotosesion./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara