Për performancën në amfAR, Rita zgjodhi një fustan dypjesësh që ia shprehte fizikun e tonifikuar

20:08 | 22 Shtator 2019

Për performancën në amfAR, Rita zgjodhi një fustan dypjesësh që ia shprehte fizikun e tonifikuar

Rita Ora i ka detyruar të gjithë ta kthejnë kokën gjatë parakalimit në tepihun e kuq në evenimentin e amfAR në Milano të Italisë.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore ishte e ftuar speciale për një performancë në ngjarjen e madhe, ku mblidhe shumë personalitete të njohura botërore.

 

Dhe derisa i shfaq me fustan të bardhë në tepihun e kuq, për performancën e saj, ajo kishte zgjedhur një fustan dy pjesësh të Escada.

Fustani dypjesësh që ia ekspozonte pjesën e barkut, ishte me ngjyrë të kuqe dhe shprehte fizikun e tonifikuar të 28-vjeçares.

“Ishte një nder i madh të performoja në mbrëmjen gala të amfAR në Milano mbrëmë (e shtunë)”.

“Puna e tyre është ngritur jashtëzakonisht shumë për ata që kanë nevojë, ju lutem dhuroni për t’i ndihmuar ata që të vazhdojnë ta bëjnë dallimin”, ka shkruar Rita në përshkrim. /Telegrafi/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara