Patrisi me djalin e tij në New York, por ku është Tuna?

16:57 | 18 Janar 2018

Një nga çiftet më të përfolura të estradës shqiptare është padyshim, Tuna dhe Patrisi.

Për çiftin u fol shumë shpesh se u ndanë, por dyshja asnjëherë nuk e pranoi, shkruan arbresh.info. Madje Tuna disa javë më parë largoi edhe fotografit nga rrjetet sociale së bashku me Patrisin, por më vonë i ktheu përsëri.

E sot Patrisi ka treguar se ai është duke qëndruar në New York, këtë e ka bërë të ditur përmes një imazhi të publikuar në Instagram.

Ai ditëve të fundit ka publikuar disa imazhe së bashku me djalin e tij, Tianin, duke shtuar dyshimet se a është bashkë me ta edhe Tuna./Arbresh.info

❤️

A post shared by Patris Berisha ♉️ (@patrisberisha) on

 

 

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara