Patris Berisha publikon imazhin e ëmbël pranë djalit, ja sa është rritur Tiani

09:30 | 27 Tetor 2020

Patrisi e ka publikuar një imazh me Tianin.

Patris Berisha dhe Tuna Sejdi janë prindër të një djali i cili me ose pa dashje është bërë i komentuar në media, shkruan lajmi.net.

Kjo pasi si Patrisi ashtu edhe Tuna publikojnë foto të ndryshme me të.


Patrisi së fundmi e publikuar një foto me djalin e tij Tianin dhe shihet se ai është rritur shumë. Dyshja duken shumë të lumtur krah njëri-tjetri

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara