Pas triumfit në Ligën e Kombeve, Ronaldo i dhuron gruas së tij puthje pasionante

18:48 | 11 Qershor 2019

Futbollisti i njohur, Cristiano Ronaldo së fundi ka festuar triumfin në Ligën e Kombeve.

Ai ka ndarë me ndjekësit e tij disa foto me kupë në duar, ku shihet shumë i lumtur teksa po festonte këtë sukses, shkruan portali arbresh.info

Në një prej fotografive, futbollisti u shfaq me partneren e tij, Georgina Rodriguez ku shfaqen më të dashuruar se kurrë duke dhuruar puthjet pasionante.

Ndryshe, Georgina është njoftuar me Cristianon para shtatë vitesh dhe dyshja tashmë kanë një vajzë të quajtur Alana Martina.

Ylli portugez, po ashtu, është baba edhe i tre fëmijëve të tjerë, të cilët kanë lindur përmes nënave surrogate. /arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara