Pas sytjenave, Ledrit i hedhin edhe mbathje në skenë

11:40 | 1 Gusht 2018

Ledri Vula është shumë aktiv me mbrëmje muzikore.

 

Në çdo vend ku performon, ai mbush sallat përplot me publik, fansat këndojnë hitet e tij bashkë me Ledrin, shkruan lajmi. Por, në disa prej tyre ndodhin të papritura, ashtu siç kishte ndodhur në Gjakovë para disa ditësh, ku një fanse i hodhi reçipetat reperit në skenë. Ndërsa, së fundi Ledri performoi në një nga klubet e Prishtinës, edhe aty i ndodhi situata e ngjashme.

Dikush nga fanset i hedh të brendshmet në skenë, ndërsa reperi me shaka i largon dhe thotë “I paska b**** e vogla”.

Çne me ty kshtu ? @ledrivula ? #13SUMMER #LEDRIVULA #nanaevakive #?

A post shared by 13 SUMMER (@13rooftop) on

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara