Pas rënies nga shkëmbi, vdes djali 15 vjeçar i artistit Nick Cave (Foto)

18:37 | 15 Korrik 2015

Djali adoleshent i artistit Nick Cave, 15 vjeçari Arthur Cave ka ndërruar jetë pas rënies nga shkëmbi pranë Brighton, Angli, të martën në mbrëmje.

Sipas policisë ai u gjetë në fund të shkëmbit dhe është dërguar për në spital menjëherë por nga lëndimet e marra ai nuk ia arriti të mbijetojë dhe vdiq në orët e vona.
Lajmin tragjik e kanë konfirmuar Nick Cave me gruan e tij “”Djali ynë Arthur vdiq të martën në mbrëmje” , kanë deklaruar çifti.

hjghh

hfghg

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara