Pas pushimeve në Turqi, Rita udhëtoi në këtë shtet

21:43 | 13 Shtator 2019

Rita Ora pas shumë angazhimeve në muzikë, pushoi për disa ditë në Bodrum.

Por, ajo përfundoi pushimet dhe i është rikthyer sërish punës, destinacioni i radhës për të është Franca.

Ishte motra e Ritës, Elena, ajo e cila postoi disa video në Instagram, në të cilat shfaqi Ritën në avionin privat, shkruan lajmi.net.

Për ndryshe, Rita Ora ka paralajmëruar projekte të reja, për të cilat thotë se ka punuar me shumë përkushtim.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara