Pas festave të çmendura Rihanna fotografohet me tuta

16:02 | 17 Gusht 2015

Ajo ka festuar si asnjëherë më parë në karnavalet e Barbados dhe në Nju Jork javën e kaluar.

Por ditën e diel duket se Rihana i është kthyer normalitetit teksa është parë pa makeup dhe e veshur sportive në aeroportin e Nju Jorkut.

Këngëtarja 27 vjeçare braktisi veshjet ekstravagante ndërkohë që është fotografuar me një kanatiere gri dhe tuta ngjyrë pink.

rihanna1 (1)

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara