Pas festave të çmendura Rihana fotografohet me tuta (Foto)

22:43 | 16 Gusht 2015

Ajo ka festuar si asnjëherë më parë në karnavalet e Barbados dhe në Nju Jork javën e kaluar.

Por ditën e diel duket se Rihana i është kthyer normalitetit teksa është parë pa makeup dhe e veshur sportive në aeroportin e Nju Jorkut.

Këngëtarja 27 vjeçare braktisi veshjet ekstravagante ndërkohë që është fotografuar me një kanatiere gri dhe tuta ngjyrë pink.

2b6960d200000578-3199900-image-m-9-1439731567973 2b69473500000578-3199900-image-a-6-1439725060680

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara