Parodia e këngës “Hello” të Adele me koronavirus do ua ndreq ditën

13:15 | 2 Prill 2020

Njerëz nga e mbarë bota janë duke iu përmbajtur distancimit social të sugjeruar nga autoritetet e shëndetit për të mos u shpërndarë koronavirusi.

Por shumë prej tyre po ankohen që qëndrimi brenda në shtëpi po është paksa i vështirë për shkak të mërzitjes së shpejtë, transmeton portali arbresh.info.

E pjesëmarrësi i The Voice këtë frustrim të të qëndruarit brenda e ka shndërruar në art.

Chris Mann ka përdorur talentin e tij dhe ka krijuar një parodi të këngës “Hello” të Adele.

Në “Hello (Nga brenda)” Chris e shndërron jetën e re me koronën në një realitet.

Për këtë ju sugjerojmë ta ndiqni videon./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara