Paris Hilton në pushime me të dashurin

21:45 | 11 Korrik 2018

Paris Hilton dhe i fejuari i saj Chris Zylka kanë dëshmuar se janë më të lumtur se kurrë.

Cifti ka shijuar adrenalinën gjatë pushimeve në Mykonos të Greqisë.

37 vjeçarja ka publikuar të mërkurën në llogarinë e saj në Instagram, e veshur në bikini ngjyrë portokalli, derisa qëndron përkrah të dashurit. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale