Pamje nga festa e ditëlindjes së Elita Rudit

23:33 | 28 Qershor 2020

Moderatorja sot mbushi 27 vite jetë.

Elita Rudi është një nga prezantueset më të pëlqyera të publikut, dhe pas martesës me Gjikon dyshja janë bërë emra shumë të përmendur në mediat rozë.

Moderatorja sot ka festuar ditëlindjen e 27-të dhe ka organizuar një festë të ëmbël të cilën e përmbushën më të dashurit e saj.

Ajo ka ndarë disa imazhe nga kremtimi i ditëlindjes, dhe një nga fotot më të ëmbla është ajo pran Gjikos dhe birit Zëri, ku familja Gjikolli duken të plotësuar me njëri-tjetrin.

View this post on Instagram

Birthday girl🌸 #27 @decor_elegant

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi) on

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara