Pamela heq të gjitha në pjesën e sipërme, provokon keq ndjekësit

08:39 | 7 Korrik 2020

Pamela Anderson ka pozuar pa sytjena.

Pamela Anderson vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale.

Ajo me ndjekësit ndan imazhe të ndryshme, ndër to poza provokuese të cilat jemi mësuar ndër vite ta shohim duke i marrë.

Në postimin e fundit në llogarinë e saj në Instagram Pamela ka pozuar me të brendshme ndërsa në sy bie se i ka hequr të gjitha në pjesën e sipërme.

Anderson ndiqet nga një numër i madh i njerëzve dhe mbetet ndër emrat më të komentuar.

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara