Pamela Anderson dëshiron një martesë të 6-të

01:30 | 30 Maj 2020

Pamela Anderson dëshiron një martesë të 6, të paktën kështu është shprehur në një intervistë për “Neë York Times”.

“Edhe një herë tjetër, të lutem o Zot. Edhe një herë të vetme”- kanë qenë këto fjalët e aktores. Në muajin janar ajo pati një martesë të shkurtër me producentin Jon Peters të cilin e ka patur mik prej vitesh. Dyshja u ritakuan në Indi dhe patën një shkëndijë të shkurtër që zgjati vetëm 12 ditë. Pavarësisht martesave të dështuara, modelja dhe aktorja e famshme ende beson në dashuri./lapsi/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara