Pa grim e me veshje sportive, kështu e nisi ditën Rita Ora

08:40 | 1 Prill 2020

Rita Ora këtë mëngjes publikoi një fotografi, teksa shihet e ulur pranë dritares në një dhomë, shkruan lajmi.net.

Ajo ishte veshur me veshje sportive, në të cilat tregon se edhe gjatë këtyre ditëve të izolimit po qëndron mirë me forma trupore.

Për këto linja, ajo vazhdimisht po bën ushtrime edhe në shtëpi, këtë gjë e ka dëshmuar vazhdimisht përmes fotografive e videove që ndan me ndjekësit.

Në imazhin që postoi mëngjesin e sotëm, këngëtarja shihej tërësisht pa grim dhe me flokë të shprishura.

“How to be lonely” mban titullin projekti i fundit i Rita Orës, të cilit së fundi ia shoqëroi edhe videoklipin.

View this post on Instagram

🌹🦍

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara