Oriola ndan në rrjetet sociale imazhe atraktive

21:49 | 10 Korrik 2019

Modelja, e cila së fundmi është bërë pjesë e brendit botëror “Guess”.

Në Instagram, aty ku ndiqet nga mijëra fansa, Marashi është mjaft aktive dhe publikon imazhe të llojllojshme.

Së fundmi, ajo ka publikuar një fotografi derisa po shijon pushimet në një nga bregdetet shqiptare, kurse në tjetrën shfaqet tejet joshëse në imazhin nga pasqyra.

Zeshkania shquhet për linjat e kolme dhe kjo dëshmohet me imazhet që sjell herë pas here.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara