Oriola Marashi vjen e mrekullueshme derisa thekson linjat në bikini rozë

10:07 | 4 Gusht 2020

Modelja e njohur Oriola Marashi, po vazhdon të marrë vëmendje të madhe në rrjetet sociale.

Bukuroshja, e cila numëron ndjekës të shumtë në Instagram, nuk heziton të ndajë imazhe dhe video të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Ajo së fundmi ka pozuar mjaft atraktive në një palë bikini rozë, e me shami ngjyrë të gjelbër në kokë.

Supermodelja ka theksuar linjat e bujshme trupore dhe jo më kot mban epitetin si një prej femrave më atraktive shqiptare.

“Sot kam kaluar një kohë shumë të mirë me shoqërinë time”, ka shkruar ajo krahas imazhit të realizuar në ‘Bujtina Tomadhe’, Tiranë.

 

Ndërkohë komplimentet nuk munguan nga miqtë dhe ndjekësit në fotografinë joshëse që grumbulloi mbi 44 mijë pëlqime.

Oriola mes tjerash këtë kohë është duke e shijuar lidhjen me futbollistin Eros Grezda. /Telegrafi/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara