Oriola Marashi si kukull në setin e ri fotografik

10:35 | 23 Tetor 2020

Ajo është ndër modelet shqiptare që komentohet në masë të madhe në faqet rozë.

Bëhet fjalë për bukuroshen brune, Oriola Marashi, e cila vazhdimisht po i mban të informuar ndjekësit e saj në rrjete sociale, shkruan portali arbresh.info

Modelja së fundi ka publikuar disa fotografi, ku po duket tejet seksi dhe provokative e veshur në markën “Guess”.

Ndryshe, modelja është përfolur rreth lidhjes që ka me futbollistin Eros Grezda, të cilët po dalin tashmë në mënyrë publike së bashku. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara