Oriola Marashi nuk heziton, format trupore i ekspozon

14:16 | 7 Nëntor 2019

Modelja e njohur shqiptare Oriola Marashi njihet për bukurinë dhe format e saj bombastike trupore, shkruan Indeksonline.

Ajo ka arritur që të rrëmbej vëmendjen e fasnave dhe të medive rozë me anë të paraqitjeve të saj të vazhdueshme nëpër rrjetet sociale.

Së fundmi ajo edhe njëherë e ka dëshmuar pse është njëra nga femrat më atraktive shqiptare.

Në imazhin e fundit, ajo ka ekspozuar format perfekte trupore që i kanë mundësuar asaj të jetë shumë e kërkuar nga kompani të ndryshme vendore dhe ndërkombëtare.

Kujtojmë që para pak kohësh Oriola ishte imazh i kompanisë së njohur ndërkombëtare ‘Guess’.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara