Oriola Marashi i ka ‘djegur’ pushuesit në plazhin e Vlorës.

19:59 | 22 Maj 2019

Oriola Marashi ka disa ditë që po bën plazh në Vlorë dhe nga atje po publikon foto provokative.

Para pak minutash në Instagram i ka publikuar dy foto të reja në të cilat shihet duke marrë rreze dielli në bikini.

Ajo çfarë bjen në sy përveç pozave, është edhe fakti se Oriola ka zgjedhur të vesh bikini në formë të tangave, kështu vithet e saj shihen pothuajse komplet.

“Shif me sy e plaç në vënd”, ka shkruar Oriola pranë fotos./Arbresh.info/

View this post on Instagram

Shif me sy e plaç në vënd 🌶

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara