One Direction nuk janë njësoj pa Zayn Malik

16:41 | 22 Qershor 2015

Simone Cowell gjyqëtar i X- Factor në Britanin e Madhe, njëheresh edhe personi i cili krijoi bendin muzikor ‘’1 Direction’’ , tha se dyshon që djemët do të mund të jenë si më parë edhe pa Zayn.

Ai në lidhje me largimin e Zayn Malik nga ‘’1D’’, tha: “Të jem i sinqertë, unë kam qenë pak i befasuar. Unë e dija se ai nuk ishte i lumtur, por biseda me të më bënte ta mendoja si jo shumë serioz largimin nga grupi”.

Cowell, tha se bendi ‘’One Direction’’ ka filluar me pesë djemë shumë të talentuar dhe t’i largohet një talent i tillë si Zayn Malik, është humbje e madhe dhe e pazavendësueshme për ta.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara