Olta Gixhari e zhveshur dhe pa grim (Foto)

17:49 | 21 Qershor 2015

Aktorja e njohur Olta Gixhari e cila kohëve të fundit është shumë aktive në rrjetet sociale po befason çdo herë e më shumë me foto.

Sot ajo ka postuar një fotografi në Instagram ku shihet e zhveshur dhe pa grim.

aekjfrr

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara