Nusja e Sali Berishës për merak, zbulon pak trupin atraktiv teksa bën plazh!

19:17 | 5 Gusht 2020

Armina Mevlani gjithnjë është njohur për stilin e saj të veçantë.

Nusja e djalit të Sali Berishës këtë herë ka publikuar një fotografi në bikine, e ku fokuson linjat trupore.

Padyshim se Armina duket mjaftë bukur dhe seksi, si asnjëherë më parë.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara