Nuk kaloi edhe aq mirë në Drenas, dalin pamjet kur për pak u anulua koncerti Feros

13:51 | 13 Gusht 2019

Reperi i njohur Fero, ditë më parë ka mbajtur një koncert në Drenas.

Edhe pse sheshi “Fehmi Lladrovci” ishte i mbushur plotë me njerëz dhe fansa të tij, duket se mes tyre ka pas të till që nuk e pëlqejnë reperin, shkruan Magazina.al

Në një moment shihet, se koncerti është ndërprerë për disa minuta, pasi disa persona po hidhnin e shkrepsa drejt Feros, derisa ai ishte në skenë, e kjo ka bërë që organizatori të ngjitet në skenë duke kërkuar që të mos gjuajnë në drejtim të reperit ose do ta anulojë paraqitjen.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara