Nuk do e njihni, Ibrahim Tatlises tashmë duket një plak i mbuluar nga thinjat

09:04 | 11 Tetor 2017

Ishte këngëtari që fama e tij depërtoi edhe përtej Turqisë.

I njohur për stilin e tij të muzikës turke, Ibrahim Tatlises arriti majën e karrierës derisa i ndodhi sulmi.

Pas shumë ndërhyrjeve në spitalet më të mira të vendit, Ibrahimi ka marrë veten por pamja e tij është krejtësisht e ndryshme.

Kaq i moshuar dhe i mbuluar në thinja, Ibrahim Tatlises më nuk njihet./ORAinfo

iii_1507702955-8496479 iiii_1507702959-5338905-1

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara