Nudo në pishinë, bukuroshja ndez rrjetin

10:49 | 28 Shtator 2020

Demi Rose di si të tërheqë vëmendjen e mediave dhe publikut.

Teksa pozon nga një pishinë luksi në Ibiza, bukuroshja tregon linjat e saj seksi duke marrë me miliona pëlqime dhe komente.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara