Noziy i jep fund zënkës me modelen shqiptare

10:23 | 9 Shkurt 2019

Fakti se reperi, Noizy dhe modelja, Oriola Marashi kishin prishur marrëdhëniet mes vete ka qenë një nga lajmet më të përfolur në mediat rozë.

Kjo u përfol  për një kohë të gjatë për shkak se reperi dhe modelja nuk e ndiqnin më njëri-tjetrin në rrjetet sociale.

E mbrëmë duket se Oriola ka qenë prezente në një nga koncertet e reperit shqiptar pasi solli disa video në InstaStory.

Me këtë dëshmon se dyshja kanë rregulluar raportet, ndër të tjera, Oriola nuk ka munguar në klipet e Noizyt, posaqërisht gjatë këtyreve viteve të fundit.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara