Nora ‘ndez’ rrjetin e veshur në të bardha

23:12 | 11 Prill 2019

Nora Istrefi është këngëtarja nga Prishtina që u bë e njohur në publik që në daljen e saj të parë në skenë.

Përveç me muzikën që e publikon, Nora karakterizohet edhe me pamjen shumë tërheqëse dhe paraqitjet plot stil, shkruan ORAinfo.

E këtë e shohim në fotot që i poston pothuajse çdo ditë ne rrjete sociale.

Sonte ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur në bardha dhe po duket shumë ‘hot’.

Format e saj trupore do ta ‘ҫmendin’ Robertin.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara